Operator maszyn produkcyjnych

Zakres Obowiązków

  • bieżąca obsługa linii produkcyjnej
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji w oparciu o stosowną dokumentację
  • obsługa maszyn
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów
  • przestrzeganie norm jakościowych i zasad bezpieczeństwa pracy
  • dbanie o stanowisko pracy i wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialność i sumienność
  • terminowość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • motywacja i chęć do pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne
  • pakiet medyczny Luxmed

Lokalizacja

Wałcz

Pracodawca

DRUT-PLAST PRODUKCJA Sp. z o.o.

ul. Gen. T. Kutrzeby 16G/137
61-719 Poznań

tel. +48 888 240 515
[email protected]